Zielona Szkoła, Pogorzelica

Zielona Szkoła – Pogorzelica

Dzień 1

Rano wyruszamy  w stronę morza. Naszym pierwszym celem jest wyspa Wolin, gdzie z punktu widokowego podziwiać będziemy panoramę okolicy. Następnie przeniesiemy się w czasie do wieku X w Centrum Słowian i Wikingów. Kolejnym punktem programu jest spacer po słynnej Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach. Po południu docieramy do Pogorzelicy, kwaterujemy się w ośrodku wypoczynkowym Komandor i jemy obiadokolację. Wieczorem odpoczywamy i integrujemy się.

Dzień 2:

Po śniadaniu czeka nas dzień pełen atrakcji. Rozpoczniemy go od szaleństw w aquaparku Sandra SPA, obiad w ośrodku, a po południu zrelaksujemy się na plaży. Wieczorem zapraszamy na gry i zabawy integracyjne które z pewnością dostarczą wszystkim wiele radości, zjemy kolację i dzień zakończymy dyskoteką. 

Dzień 3:

Po śniadaniu wyruszamy do Trzęsacza, gdzie zobaczymy ruiny kościoła i  wejdziemy na klif z którego będziemy podziwiać piękne widoki. Powrót na obiad. Po południu znów korzystamy z uroków plażowania, do zachódu słońca, a wieczorem żegnamy dzień ogniskiem z pieczeniem kiełbasek.

Dzień 4:

Po śniadaniu wykwaterowujemy się z ośrodka i wyruszamy do Kołobrzegu. Spacerujemy po  Starym Mieście, podziwiając m.in. Muzeum Oręża Polskiego, odrestaurowane kamienice, ratusz, katedrę, Basztę Prochową, dawną Akademię Rycerską i neogotycką pocztę. Następnie udajemy się w drogę powrotną do domu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wycieczek

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami imprez turystycznych, które możemy dla Was zorganizować, oraz kontaktu z nami, w celu przygotowania szczegółowej oferty. A jeśli nie znaleźliście interesującej Was wycieczki, piszcie, dzwońcie, przygotujemy propozycję szytą na miarę.

Wycieczki Szkolne

Wycieczki integracyjne dla szkół to świetny pomysł za zorganizowanie czasu uczniom, którzy dopiero rozpoczynają naukę w danej placówce. Taki wyjazd sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości, a często przyjaźni na długie lata.

WYCIECZKI DLA SENIORÓW

Nasza oferta to doskonały wybór zarówno dla osób chcących aktywnie spędzać czas na emeryturze lub rencie podczas zwiedzania miejsc, których dotąd nierzadko nie było okazji odwiedzić, jak i samotnych seniorów zainteresowanych wspólnymi wyjazdami w miłym towarzystwie.

Wycieczki Weekendowe

Wycieczka z rodziną, ukochaną osobą, w pojedynkę lub w grupie zorganizowanej zawsze jest znakomitym pomysłem nie tylko na to, by odwiedzić piękne, urokliwe miejsca w kraju albo za granicą, ale również by na chwilę zapomnieć o codziennych obowiązkach i problemach.

Wycieczki GRUPOWE

Chcesz zorganizować kilkudniową wycieczkę integracyjną dla pracowników, członków klubu hobbystycznego, parafian, mieszkańców osiedla, muzyków orkiestry, członków organizacji albo nieformalnego zrzeszenia? Niezależnie od tego, dla ilu osób planujesz wyjazd, możesz liczyć na nasze kompleksowe wsparcie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferowanych wyjazdów grupowych.

Kontakt

Travel – Discover

Chcesz zorganizować niezapomnianą wycieczkę dla swojej grupy? Jesteśmy do dyspozycji, aby pomóc Wam w każdym kroku! Skontaktujcie się z nami telefonicznie lub mailowo – czekamy na Wasze pytania i pomysły! Razem odkrywajmy świat, ucząc się i rozwijając razem!

Serdecznie zapraszamy do Travel&Discover!

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram