Wycieczki szkolne – zagraniczne

Wycieczki szkolne – zagraniczne

Wycieczki szkolne dla licealistów często przybierają formę wyjazdów integracyjnych. Nic dziwnego — często do szkół średnich trafiają osoby z różnych zakątków miasta, gdyż w tym przypadku nie obowiązuje rejonizacja. Chęć bliższego poznania się najlepiej zorganizować na neutralnym gruncie, czyli poza murami placówki edukacyjnej. Wycieczki dla szkół średnich, które proponujmy to połączenie wyjazdu w ciekawe miejsce z możliwością zorganizowania zajęć szkolnych, zwiedzaniem zabytków i aktywnym spędzeniem czasu. Zachęcamy do sprawdzenia oferty!

Zaufaj przewodnikowi z doświadczeniem i zarezerwuj wycieczkę szkolną już dziś!

Jesteś wychowawcą, dyrektorem szkoły lub działasz w samorządzie uczniowskim i szukasz oferty wycieczek szkolnych dla grup zorganizowanych? Zdaj się na nas. Zapewniamy wyprawy w ciekawe miejsca — zarówno te znane, jak i takie, o których istnieniu do tej pory nie wiedziałeś. Program każdego wyjazdu jest zawsze układany pod potrzeby grupy, uwzględnia czas na edukację, integracje oraz rozrywkę. Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń — chętnie przedstawimy szczegóły współpracy.

Ciekawe wycieczki szkolne — postaw na profesjonalne biuro podróży

Wycieczki integracyjne dla szkół to świetny pomysł za zorganizowanie czasu uczniom, którzy dopiero rozpoczynają naukę w danej placówce. Taki wyjazd sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości, a często nawet — przyjaźni na długie lata. Organizując kilkudniowe wycieczki szkolne mamy na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo uczestników, dlatego gwarantujemy komfortowe noclegi w przyjaznych okolicach. Z nami taka wyprawa z całą pewnością okaże się niezapomnianą przygodą nie tylko dla uczniów, ale również ich opiekunów.

Propozycje wycieczek szkolnych

Jesteśmy profesjonalnym biurem podróży zajmującym się przygotowywaniem wycieczek. Proponujemy wycieczki dla szkół podstawowychwycieczki integracyjne dla liceum, kilkudniowe, weekendowe oraz pozostałe wycieczki szkolneOferty, jakie opracowujemy, tworzone są na bazie ogromnej wiedzy i dużego doświadczenia w branży, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wycieczek

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami imprez turystycznych, które możemy dla Was zorganizować, oraz kontaktu z nami, w celu przygotowania szczegółowej oferty. A jeśli nie znaleźliście interesującej Was wycieczki, piszcie, dzwońcie, przygotujemy propozycję szytą na miarę.

Wycieczki Szkolne

Wycieczki integracyjne dla szkół to świetny pomysł za zorganizowanie czasu uczniom, którzy dopiero rozpoczynają naukę w danej placówce. Taki wyjazd sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości, a często przyjaźni na długie lata.

WYCIECZKI DLA SENIORÓW

Nasza oferta to doskonały wybór zarówno dla osób chcących aktywnie spędzać czas na emeryturze lub rencie podczas zwiedzania miejsc, których dotąd nierzadko nie było okazji odwiedzić, jak i samotnych seniorów zainteresowanych wspólnymi wyjazdami w miłym towarzystwie.

Wycieczki Weekendowe

Wycieczka z rodziną, ukochaną osobą, w pojedynkę lub w grupie zorganizowanej zawsze jest znakomitym pomysłem nie tylko na to, by odwiedzić piękne, urokliwe miejsca w kraju albo za granicą, ale również by na chwilę zapomnieć o codziennych obowiązkach i problemach.

Wycieczki GRUPOWE

Chcesz zorganizować kilkudniową wycieczkę integracyjną dla pracowników, członków klubu hobbystycznego, parafian, mieszkańców osiedla, muzyków orkiestry, członków organizacji albo nieformalnego zrzeszenia? Niezależnie od tego, dla ilu osób planujesz wyjazd, możesz liczyć na nasze kompleksowe wsparcie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferowanych wyjazdów grupowych.

Kontakt

Travel – Discover

Chcesz zorganizować niezapomnianą wycieczkę dla swojej grupy? Jesteśmy do dyspozycji, aby pomóc Wam w każdym kroku! Skontaktujcie się z nami telefonicznie lub mailowo – czekamy na Wasze pytania i pomysły! Razem odkrywajmy świat, ucząc się i rozwijając razem!

Serdecznie zapraszamy do Travel&Discover!