Świeradów Zdrój

Świeradów Zdrój

Dzień 1

Przedpołudnie spędzimy na podróży do Świeradowa-Zdroju, a po drodze zatrzymamy się, by podziwiać urokliwy wodospad Szklarka. Spacer w otoczeniu przyrody będzie doskonałym początkiem naszej wyprawy. Następnie dotrzemy do hotelu – Interferie Aquapark Sport Hotel Malachit, gdzie po zakwaterowaniu czekać będzie na nas obiad. Po posiłku będziemy mieli czas na spacer, a wieczorem zapraszamy na relaksujące kąpiele w basenie hotelowym, a po nich wyśmienitą kolację.

Dzień 2:

Po sycącym śniadaniu wyruszymy na wyprawę w góry pod opieką doświadczonego przewodnika sudeckiego. Wyposażeni w prowiant na drogę, będziemy mieli okazję odkrywać piękno górskich szlaków i zachwycać się widokami. Po powrocie do hotelu czekać będzie na nas kolacja i kolejny relaksujący wieczór na basenie.

Dzień 3:

Rozpoczniemy dzień od pysznego śniadania, a następnie udajemy się na niezwykłe doświadczenie – sky walk, czyli spacer w chmurach. Ten wyjątkowy spacer o długości 850 metrów i wysokości 62 metrów zapewni nam niezapomniane wrażenia i przepiękne widoki na okolicę. Po przejściu trasy będziemy mieli możliwość zjazdu na specjalnej zjeżdżalni o długości 105 metrów, co zapewni nam dodatkową dawkę adrenaliny. Po powrocie, zrelaksujemy się przy obiedzie, a następnie odwiedzimy lokalną pijalnię wód. Czas na zakupy i kolejny relaks na basenie, a wieczorem kolacja.

Dzień 4:

Ostatni dzień naszej wycieczki zaczniemy od smacznego śniadania, po którym opuścimy hotel i udajemy się do pobliskiej Szklarskiej Poręby. Tam będziemy mogli podziwiać kolejny urokliwy wodospad – Kamieńczyk. Po ostatnich chwilach spędzonych w tych malowniczych okolicach, wrócimy do domu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wycieczek

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami imprez turystycznych, które możemy dla Was zorganizować, oraz kontaktu z nami, w celu przygotowania szczegółowej oferty. A jeśli nie znaleźliście interesującej Was wycieczki, piszcie, dzwońcie, przygotujemy propozycję szytą na miarę.

Wycieczki Szkolne

Wycieczki integracyjne dla szkół to świetny pomysł za zorganizowanie czasu uczniom, którzy dopiero rozpoczynają naukę w danej placówce. Taki wyjazd sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości, a często przyjaźni na długie lata.

WYCIECZKI DLA SENIORÓW

Nasza oferta to doskonały wybór zarówno dla osób chcących aktywnie spędzać czas na emeryturze lub rencie podczas zwiedzania miejsc, których dotąd nierzadko nie było okazji odwiedzić, jak i samotnych seniorów zainteresowanych wspólnymi wyjazdami w miłym towarzystwie.

Wycieczki Weekendowe

Wycieczka z rodziną, ukochaną osobą, w pojedynkę lub w grupie zorganizowanej zawsze jest znakomitym pomysłem nie tylko na to, by odwiedzić piękne, urokliwe miejsca w kraju albo za granicą, ale również by na chwilę zapomnieć o codziennych obowiązkach i problemach.

Wycieczki GRUPOWE

Chcesz zorganizować kilkudniową wycieczkę integracyjną dla pracowników, członków klubu hobbystycznego, parafian, mieszkańców osiedla, muzyków orkiestry, członków organizacji albo nieformalnego zrzeszenia? Niezależnie od tego, dla ilu osób planujesz wyjazd, możesz liczyć na nasze kompleksowe wsparcie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferowanych wyjazdów grupowych.

Kontakt

Travel – Discover

Chcesz zorganizować niezapomnianą wycieczkę dla swojej grupy? Jesteśmy do dyspozycji, aby pomóc Wam w każdym kroku! Skontaktujcie się z nami telefonicznie lub mailowo – czekamy na Wasze pytania i pomysły! Razem odkrywajmy świat, ucząc się i rozwijając razem!

Serdecznie zapraszamy do Travel&Discover!

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram