Zielona Szkoła Bieszczady


OFerta na 2024

 Zielona Szkoła – Bieszczady

Dzień 1. Wyjątkowy Start jak u Bear Gryllsa

Ruszymy do Osady Podróżnika, gdzie zacznie się nasza przygoda. Spotkanie z doświadczonymi instruktorami, którzy poprowadzą nas przez ZAJĘCIA SURVIVALOWE. Na programie budowanie szałasu, rozpalanie ogniska, nauka pierwszej pomocy i tajniki zielonej kuchni. Wieczorem czeka nas obiadokolacja.

Dzień 2. Spacer Wokół Tarnicy

Po pysznym śniadaniu wyruszymy w stronę Wysokich Bieszczadów. Przewodnik poprowadzi nas na Tarnicę – najwyższy szczyt Bieszczadów. Po intensywnym dniu powrócimy do ośrodka na zasłużoną obiadokolację.

Dzień 3. Poszukiwanie Wsi Widmo

Po porannej kawie zaczniemy dzień od fascynującej gry terenowej – Poszukiwanie skarbów. Mapy, kompasy i nawigacja GPS pomogą nam w odnalezieniu nieistniejącej wsi i ukrytego skarbu. Następnie czeka nas SZKOLENIE ZAKAPIORA – rywalizacja, umiejętności i świetna zabawa. Wieczorem wrócimy do ośrodka na smaczne dania.

Dzień 4 – Przygoda wodami rzeki San

Po śniadaniu spotkamy się z przewodnikiem i udamy się na Zaporę Wodną w Solinie. Następnie ruszymy na SPŁYW PONTONAMI rzeką San, dostarczając sobie porcję adrenaliny. Czas wolny na zakupy pamiątek zakończy nasz dzień, wracając do ośrodka na obiadokolację.

Dzień 5. Ostatnia Dawka Adrenaliny

Po ostatniej nocy w ośrodku, poznamy leśnych mieszkańców w Muzeum Przyrodniczym KNIEJA. Następnie rozpoczniemy ROZGRYWKI PAINTBALLA, gdzie nasze szałasy staną się areną bitewną. Po tym intensywnym dniu, z pełnym bagażem wspomnień, wrócimy do domu.

Kontakt

Travel – Discover

Chcesz zorganizować niezapomnianą wycieczkę dla swojej grupy? Jesteśmy do dyspozycji, aby pomóc Wam w każdym kroku! Skontaktujcie się z nami telefonicznie lub mailowo – czekamy na Wasze pytania i pomysły! Razem odkrywajmy świat, ucząc się i rozwijając razem!

Serdecznie zapraszamy do Travel&Discover!