Stara Kopalnia w Wałbrzychu

Stara Kopalnia w
Wałbrzychu

Niezwykła przygoda do wnętrza ziemi, w miejsce, gdzie historia splata się z legendami. Stara Kopalnia w Wałbrzychu to brama do tajemniczej przeszłości tego regionu. Odkryjemy zaczarowany świat podziemnych tuneli, w których kiedyś pracowali górnicy. Czekają na nas również SOWY – Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności. Tutaj, w magicznej atmosferze, przeniesiemy się do świata nauki i zabawy. Rozwiązując zagadki i eksplorując interaktywne stanowiska, odkryjemy tajemnice nauki w sposób niezwykły i pełen przygód!

Przygoda na Świeżym Powietrzu w Parku Sobieskiego: Po ekscytujących przeżyciach pod ziemią przeniesiemy się na zieloną trawę Parku Sobieskiego. Tam czeka na nas Harcówka – magiczne miejsce, gdzie zatrzymamy się na odpoczynek w otoczeniu pięknej przyrody. Nasz dzień zakończymy niezwykłym spotkaniem wśród płomieni ogniska w Parku Sobieskiego.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wycieczek

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami imprez turystycznych, które możemy dla Was zorganizować, oraz kontaktu z nami, w celu przygotowania szczegółowej oferty. A jeśli nie znaleźliście interesującej Was wycieczki, piszcie, dzwońcie, przygotujemy propozycję szytą na miarę.

Wycieczki Szkolne

Wycieczki integracyjne dla szkół to świetny pomysł za zorganizowanie czasu uczniom, którzy dopiero rozpoczynają naukę w danej placówce. Taki wyjazd sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości, a często przyjaźni na długie lata.

WYCIECZKI DLA SENIORÓW

Nasza oferta to doskonały wybór zarówno dla osób chcących aktywnie spędzać czas na emeryturze lub rencie podczas zwiedzania miejsc, których dotąd nierzadko nie było okazji odwiedzić, jak i samotnych seniorów zainteresowanych wspólnymi wyjazdami w miłym towarzystwie.

Wycieczki Weekendowe

Wycieczka z rodziną, ukochaną osobą, w pojedynkę lub w grupie zorganizowanej zawsze jest znakomitym pomysłem nie tylko na to, by odwiedzić piękne, urokliwe miejsca w kraju albo za granicą, ale również by na chwilę zapomnieć o codziennych obowiązkach i problemach.

Wycieczki GRUPOWE

Chcesz zorganizować kilkudniową wycieczkę integracyjną dla pracowników, członków klubu hobbystycznego, parafian, mieszkańców osiedla, muzyków orkiestry, członków organizacji albo nieformalnego zrzeszenia? Niezależnie od tego, dla ilu osób planujesz wyjazd, możesz liczyć na nasze kompleksowe wsparcie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferowanych wyjazdów grupowych.

Kontakt

Travel – Discover

Chcesz zorganizować niezapomnianą wycieczkę dla swojej grupy? Jesteśmy do dyspozycji, aby pomóc Wam w każdym kroku! Skontaktujcie się z nami telefonicznie lub mailowo – czekamy na Wasze pytania i pomysły! Razem odkrywajmy świat, ucząc się i rozwijając razem!

Serdecznie zapraszamy do Travel&Discover!

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram