Paryż Disneyland

Paryż
Disneyland

Dzień 1: „Podróż przez Nocny Kraj”

Rozpocznijmy wyprawę o godzinie 17:00 z uroczego Wrocławia, przemierzając nocą Polskę i Niemcy w kierunku magicznego Paryża.

Dzień 2: „Montmartre i Wieczór z Eifflą”

Przybywamy rano do Paryża, gdzie spotkamy się z lokalnym przewodnikiem. Wyruszamy w kierunku malowniczego Montmartre, z jego słynnym wzgórzem artystów i imponującą Bazyliką Sacre Coeur. Wieczorem odkrywamy blask Wieży Eiffla, a dzień zamykamy obiadokolacją, zakwaterowaniem i zasłużonym wypoczynkiem.

Dzień 3: „Baśniowy Dzień w Disneylandzie”

Po pysznym śniadaniu udajemy się do magicznego Disneylandu, parku rozrywki pełnego inspiracji filmami Walt Disney Studio. Spędzamy tam cały dzień w bajkowym świecie. Wieczorem wracamy do hotelu na obiadokolację i zasłużony odpoczynek.

Dzień 4: „Elegancja Paryża w Jednym Dniu”

Zaczynamy dzień od zwiedzania Łuku Triumfalnego, spacerując przez Les Champs Élysées, odkrywając Aleję Winstona Churchilla i podziwiając Grand Palais i Petit Palais. Przechodzimy przez Most Aleksandra III, zatrzymujemy się na Placu de la Concorde, a następnie zwiedzamy Luwr, największe muzeum świata. Wieczorem powrót do hotelu na obiadokolację i zasłużony odpoczynek.

Dzień 5: „Ostatnie Wspomnienia i Powrót”

Po śniadaniu zwiedzamy Katedrę Notre Dame, zegar Walezjusza oraz Pomnik Świętego Jana Pawła II. Odpoczywamy w parku, podziwiając piękno Paryża. Następnie kierujemy się w stronę Niemiec. Wieczorem obiadokolacja przed wyjazdem w drogę powrotną, zakończenie przygody w uroczym Wrocławiu około 23:30.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wycieczek

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami imprez turystycznych, które możemy dla Was zorganizować, oraz kontaktu z nami, w celu przygotowania szczegółowej oferty. A jeśli nie znaleźliście interesującej Was wycieczki, piszcie, dzwońcie, przygotujemy propozycję szytą na miarę.

Wycieczki Szkolne

Wycieczki integracyjne dla szkół to świetny pomysł za zorganizowanie czasu uczniom, którzy dopiero rozpoczynają naukę w danej placówce. Taki wyjazd sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości, a często przyjaźni na długie lata.

WYCIECZKI DLA SENIORÓW

Nasza oferta to doskonały wybór zarówno dla osób chcących aktywnie spędzać czas na emeryturze lub rencie podczas zwiedzania miejsc, których dotąd nierzadko nie było okazji odwiedzić, jak i samotnych seniorów zainteresowanych wspólnymi wyjazdami w miłym towarzystwie.

Wycieczki Weekendowe

Wycieczka z rodziną, ukochaną osobą, w pojedynkę lub w grupie zorganizowanej zawsze jest znakomitym pomysłem nie tylko na to, by odwiedzić piękne, urokliwe miejsca w kraju albo za granicą, ale również by na chwilę zapomnieć o codziennych obowiązkach i problemach.

Wycieczki GRUPOWE

Chcesz zorganizować kilkudniową wycieczkę integracyjną dla pracowników, członków klubu hobbystycznego, parafian, mieszkańców osiedla, muzyków orkiestry, członków organizacji albo nieformalnego zrzeszenia? Niezależnie od tego, dla ilu osób planujesz wyjazd, możesz liczyć na nasze kompleksowe wsparcie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferowanych wyjazdów grupowych.

Kontakt

Travel – Discover

Chcesz zorganizować niezapomnianą wycieczkę dla swojej grupy? Jesteśmy do dyspozycji, aby pomóc Wam w każdym kroku! Skontaktujcie się z nami telefonicznie lub mailowo – czekamy na Wasze pytania i pomysły! Razem odkrywajmy świat, ucząc się i rozwijając razem!

Serdecznie zapraszamy do Travel&Discover!

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram